ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ

Jeśli organizujesz imprezę masową, zawody sportowe, konferencję, targi lub piknik firmowy, zapewniamy Ci profesjonalne zabezpieczenie medyczne .

Nasze usługi zgodne są z obowiązującymi przepisami Ministra Zdrowia  i obejmują punkty pomocy medycznej oraz wyjazdowe zespoły ratownictwa medycznego.

Obstawy medyczne imprez

Zabezpieczenia medyczne są kolejną usługą, którą kierujemy do wszystkich organizatorów imprez sportowych, artystyczno-rozrywkowych, koncertów, pikników, targów i wielu innych wydarzeń.

Naszym obszarem działania jest głównie Śląsk i województwo opolskie oraz miasta takie jak: Gliwice, Katowice, Rybnik, Racibórz. Należy zauważyć, że bardzo często na zlecenie odwiedzamy miasta w całej Polsce, szczególnie jeśli zabezpieczamy imprezy firmowe.

Bez wątpienia, jednym z priorytetowych zadań organizatora jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom imprezy. Art. 5 ust. 3 Ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o mówi, że Obowiązek zabezpieczenia imprezy masowej spoczywa na organizatorze …”.

Według Ustawy imprezami  masowymi są zgromadzenia, w których uczestniczy szacunkowo:

– ok. 1000 osób na wolnym powietrzu

– ok. 300 osób w obiektach zamkniętych

Dlatego, wychodząc naprzeciw wymaganiom ustawowym, z pełną świadomością naszych kompetencji, oferujemy swoje usługi w zakresie organizowania zabezpieczeń medycznych imprez.

W dziedzinie tej mamy już wieloletnie doświadczenie, działamy od 2012 roku.

 

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty zabezpieczenia medycznego również mniejszych eventów.

W kompletowaniu zespołu zabezpieczającego bierzemy pod uwagę wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy.

Żeby nasza pomoc była świadczona na najwyższym poziomie stale podnosimy swoje kompetencje. Ze względu na małe doświadczenie zawodowe, pielęgniarki i ratownicy początkujący zawsze pracują pod nadzorem osób z długoletnią praktyką zawodową.

Zabezpieczenie medyczne z ambulansem

W poczuciu odpowiedzialności za prawidłowe zabezpieczenie imprezy dysponujemy ambulansem wyposażonym w wysokiej klasy sprzęt ratowniczy.

Sprzęt ten pozwala na szybką pomoc w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, a także monitorowanie podstawowych funkcji życiowych. Zapewniamy, że sprzęt ten spełnia aktualne ustawowe wymagania i normy prawne.

Bezpieczeństwa i profesjonalna pomoc medyczna uczestnikom wydarzenia jest niewątpliwie naszym najważniejszym celem.

Wszystkie świadczenia medyczne udzielane są na miejscu zdarzenia, a w razie konieczności przewiezienia poszkodowanego do szpitala, wzywana zostaje karetka Państwowego Ratownictwa Medycznego.

W związku z tym nasz zespół nigdy nie opuszcza miejsca zabezpieczenia. Ekipa ratowników pozostaje na miejscu aż do momentu zakończenia imprezy i zwolnienia jej przez organizatora, co niewątpliwie jest przejawem naszego profesjonalizmu i sprzyja dalszej współpracy.

EDUKACYJNE ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE

Poczucie bezpieczeństwa oraz nauka pierwszej pomocy na piknikach rodzinnych i eventach firmowych.

SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY 

Edukacyjne zabezpieczenia medyczne

W zależności od charakteru imprezy oraz wymagań organizatora zaproponujemy odpowiedni skład zespołu ratowniczego.

Zgodnie z wymaganiami rozporządzenia  Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 roku, dostosowujemy liczbę ratowników medycznych, lekarzy i rodzaj zabezpieczenia zależnie od przewidywanej liczby uczestników i rodzaju imprezy.

Przygotujemy plan zabezpieczenia i rozmieszczenie punktów medycznych. Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

W czasie trwania zabezpieczenia medycznego, na życzenie organizatora imprezy, nasz zespół jest gotowy zorganizować szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Godna uwagi  jest również propozycja pokazów ratownictwa medycznego oraz przygotowania punktów z pomiarem podstawowych parametrów życiowych, takich jak ciśnienie krwi oraz poziomu cukru we krwi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do indywidualnych konsultacji.

Koszt zabezpieczenia medycznego ustalany jest w zależności od wielkości i rodzaju imprezy, liczby zespołów medycznych, ratowników oraz punktów pomocy medycznej.

W przypadku nawiązania stałej współpracy możliwe jest negocjowanie cen.

LIFE – Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Z Nami będziesz bezpieczny!

Zabezpieczenia medyczne na Śląsku
Zabezpieczenia medyczne pikników.
Obstawy medyczne na imprezach
Zabezpieczenie medyczne mistrzostw mażoretek.
Zabezpieczenie medyczne imprezy
Zabezpieczenia medyczne imprez sportowych.
Zabezpieczenie medyczne imprez sportowych
Zabezpieczenie medyczne dożynek wojewódzkich
Zabezpieczenie medyczne mistrzostw w Skateboardingu
Zabezpieczenie medyczne imprezy muzycznej IntroFestiwal