ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ

Jeśli organizujesz imprezę masową, zawody sportowe, konferencję, targi lub piknik firmowy, zapewniamy Ci profesjonalne zabezpieczenie medyczne .

Nasze usługi zgodne są z obowiązującymi przepisami Ministra Zdrowia  i obejmują punkty pomocy medycznej oraz wyjazdowe zespoły ratownictwa medycznego.

Obstawy medyczne imprez

Zabezpieczenia medyczne są kolejną usługą, którą kierujemy do wszystkich organizatorów imprez sportowych, artystyczno-rozrywkowych, koncertów, pikników, targów i wielu innych wydarzeń.

Naszym obszarem działania jest głównie Śląsk i województwo opolskie oraz miasta takie jak: Gliwice, Katowice, Rybnik, Racibórz. Należy zauważyć, że bardzo często na zlecenie odwiedzamy miasta w całej Polsce, szczególnie jeśli zabezpieczamy imprezy firmowe.

Bez wątpienia, jednym z priorytetowych zadań organizatora jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom imprezy. Art. 5 ust. 3 Ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o mówi, że Obowiązek zabezpieczenia imprezy masowej spoczywa na organizatorze …”.

Według Ustawy imprezami  masowymi są zgromadzenia, w których uczestniczy szacunkowo:

– ok. 1000 osób na wolnym powietrzu

– ok. 300 osób w obiektach zamkniętych

Dlatego, wychodząc naprzeciw wymaganiom ustawowym, z pełną świadomością naszych kompetencji, oferujemy swoje usługi w zakresie organizowania zabezpieczeń medycznych imprez.

W dziedzinie tej mamy już wieloletnie doświadczenie, działamy od 2012 roku.

 

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty zabezpieczenia medycznego również mniejszych eventów.

W kompletowaniu zespołu zabezpieczającego bierzemy pod uwagę wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy.

Żeby nasza pomoc była świadczona na najwyższym poziomie stale podnosimy swoje kompetencje. Ze względu na małe doświadczenie zawodowe, pielęgniarki i ratownicy początkujący zawsze pracują pod nadzorem osób z długoletnią praktyką zawodową.

Zabezpieczenie medyczne z ambulansem

W poczuciu odpowiedzialności za prawidłowe zabezpieczenie imprezy dysponujemy ambulansem wyposażonym w wysokiej klasy sprzęt ratowniczy.

Sprzęt ten pozwala na szybką pomoc w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, a także monitorowanie podstawowych funkcji życiowych. Zapewniamy, że sprzęt ten spełnia aktualne ustawowe wymagania i normy prawne.

 Bezpieczeństwa i profesjonalna pomoc medyczna uczestnikom wydarzenia jest niewątpliwie naszym najważniejszym celem.

Wszystkie świadczenia medyczne udzielane są na miejscu zdarzenia, a w razie konieczności przewiezienia poszkodowanego do szpitala, wzywana zostaje karetka Państwowego Ratownictw Medycznego.

W związku z tym nasz zespół nigdy nie opuszcza miejsca zabezpieczenia. Ekipa ratowników pozostaje na miejscu aż do momentu zakończenia imprezy i zwolnienia jej przez organizatora, co niewątpliwie jest przejawem naszego profesjonalizmu i sprzyja dalszej współpracy.

ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE ZE SZKOLENIEM

Poczucie bezpieczeństwa wraz ze szkoleniem z pierwszej pomocy na piknikach rodzinnych i eventach firmowych.

szkolenia na piknikach

Edukacyjne zabezpieczenie medyczne

W zależności od charakteru imprezy oraz wymagań organizatora zaproponujemy odpowiedni skład zespołu ratowniczego.

Zgodnie z wymaganiami rozporządzenia  Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 roku, dostosowujemy liczbę ratowników medycznych, lekarzy i rodzaj zabezpieczenia zależnie od przewidywanej liczby uczestników i rodzaju imprezy.

Przygotujemy plan zabezpieczenia i rozmieszczenie punktów medycznych. Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

W czasie trwania zabezpieczenia medycznego, na życzenie organizatora imprezy, nasz zespół jest gotowy zorganizować szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Godna uwagi  jest również propozycja pokazów ratownictwa medycznego oraz przygotowania punktów z pomiarem podstawowych parametrów życiowych, takich jak ciśnienie krwi oraz poziomu cukru we krwi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do indywidualnych konsultacji.

Koszt zabezpieczenia medycznego ustalany jest w zależności od wielkości i rodzaju imprezy, liczby zespołów medycznych, ratowników oraz punktów pomocy medycznej.

W przypadku nawiązania stałej współpracy możliwe jest negocjowanie cen.

LIFE – Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Z Nami będziesz bezpieczny!

×