TRANSPORT SANITARNY I MEDYCZNY ŚLĄSK – RACIBÓRZ, RYBNIK, GLIWICE, KATOWICE, ZABRZE.

Jeśli szukasz zaufanej firmy transportu sanitarnego i medycznego, która świadczy usługi na terenie Śląska, Polski i Europy, warto skorzystać z usług naszej firmy.

Oferujemy usługi transportu medycznego i sanitarnego na terenie wielu miast, w tym m.in. w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Gliwicach i Katowicach.

Przewóz pacjentów sanitarny.

Tego typu transport oferujemy wszystkim osobom, które ze względu na chorobę, wymagają przewozu ambulansem.

Przede wszystkim na badania, do miejsca zamieszkania, do domu opieki oraz do innego miejsca wskazanego przez pacjenta lub rodzinę.

Oczywiście usługa jest przeznaczona dla pacjentów, którzy nie wymagają natychmiastowego leczenia, choć ich stan zdrowia jest stabilny jednak uniemożliwiający korzystanie ze środków transportu publicznego.

Prywatny przewóz chorych Rybnik, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice.

 

Usługę transportu sanitarnego wykonujemy komercyjnie w sytuacji, gdy pacjentowi, nie przysługuje darmowy transport w ramach finansowania z NFZ.

Mając na uwadze potrzeby oraz dobro pacjenta, istnieje oczywiście możliwość przewozu wraz z Nim członka rodziny lub jego opiekuna.

Nasze ambulanse posiadają rampy wprowadzające fotel z pacjentem do karetki, co niewątpliwie poprawia wygodę i bez wątpienia bezpieczeństwo pacjenta.

Przewóz osób chorych

Transport medyczny.

Transport ten oferujemy pacjentom w celu przewiezienia do jednostki służby zdrowia lub w inne wskazane przez pacjenta miejsce, wtedy, gdy jego stan zdrowia wymaga monitorowania oraz opieki medycznej ratownika, pielęgniarki lub lekarza.

Oczywiście karetki są w pełni wyposażoną w sprzęt i leki do ratowania życia (m.in. respirator, defibrylator, instalację tlenową).

Wykwalifikowany personel medyczny w profesjonalny sposób zaopiekuje się transportowanym pacjentem zapewniając poczucie bezpieczeństwa i opiekę medyczną.

Usługa przewozu pacjentów sanitarnego dla pacjentów POZ.

Jesteśmy firmą gotową do podjęcia współpracy z przychodniami POZ na realizowanie transportu sanitarnego w ramach finansowania przez NFZ.

Dysponujemy trzema ambulansami.

Posiadane przez nas karetki pozwalają realizować to zadanie w komfortowych warunkach w pozycji siedzącej i przede wszystkim leżącej.

Wygodne, czyste i przestronne karetki.

Nasze karetki są w pełni wyposażone w sprzęt medyczny, który zapewnia bezpieczeństwo pacjentowi.

Dodatkowo i przede wszystkim pozwala zespołowi ratowniczemu na odpowiednie działanie w sytuacji wystąpienia zagrożenia życia pacjenta.

Oczywiście zatrudniamy doświadczonych kierowców, ratowników i pielęgniarki. Posiadają oni wszelkie kwalifikacje do realizacji transportu sanitarnego i medycznego.

transport sanitarny Rybnik

PRZEWÓZ OSÓB CHORYCH OKAZJONALNY

Oferta przewozu osób w pozycji leżącej lub siedzącej na spotkania rodzinne, lub imprezy okolicznościowe wraz z opieką medyczną.

TRANSPORT OKAZJONALNY

Międzynarodowy transport medyczny w tym: Niemcy, Austria, Włochy, Holandia.

Naszym głównym obszarem, na którym wykonujemy transport medyczny jest województwo śląskie oraz województwa ościenne.

Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy wymagają na przykład transportu dalekiego, w takich sytuacjach, bez problemu, organizujemy transport w dowolne miejsce w kraju.

Przyjmujemy również zlecenia na transport zagraniczny (międzynarodowy) na terenie Europy.  Wymaga to jednak dokładnego zebrania wywiadu chorobowego i niewątpliwie przygotowania pacjenta, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Nasz personel posługuje się językiem angielskim i niemieckim

Przewóz osób chorych wykonujemy przede wszystkim:

– celem przyjęcia do szpitala,

– na konsultacje lekarskie w poradniach specjalistycznych, na badania, czy też na rehabilitację,

– do domu opieki, do hospicjum,

– jako transfer pacjenta na lotnisko,

– inne wybrane miejsca (np. na uroczystości rodzinne) wskazanych przez chorego lub jego rodzinę, na terenie kraju lub Europy.

Jakie są koszty usługi przewozu osób chorych?

Wysokość kosztów transportu pacjenta, ustalane są indywidualnie.

Oczywiście cena transportu zależy od długości trasy, potrzeb chorego i rodzaju wymaganych usług, jakie będą wykonywane podczas wykonywanego przewozu.

Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo bez wątpienia, bezpieczny i profesjonalny transport sanitarny i medyczny.

transport medyczny Rybnik
Transport medyczny Śląsk
transport medyczny Katowice
Monitorowanie zdrowia podczas transportu medycznego
Przewóz osób chorych