TRANSPORT SANITARNY I MEDYCZNY.

 

Najbliższe miasta, w których świadczymy usługi transportowe:

Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Gliwice, Katowice oraz cały Śląsk, Polska i Europa.

Transport medyczny i sanitarny

Komu oferujemy transport sanitarny?

Tego typu transport oferujemy wszystkim osobom, które ze względu na stan zdrowia, wymagają przewozu ambulansem, np. na badania, do miejsca zamieszkania, do domu opieki oraz do innego miejsca wskazanego przez pacjenta lub rodzinę.

Oczywiście usługa jest przeznaczona dla pacjentów, którzy nie wymagają natychmiastowego leczenia, choć ich stan zdrowia jest stabilny jednak uniemożliwiający korzystanie ze środków transportu publicznego.

Usługę transportu sanitarnego wykonujemy komercyjnie w sytuacji, gdy pacjentowi z różnych powodów, nie przysługuje darmowy transport w ramach finansowania z NFZ.

Mając na uwadze potrzeby oraz dobro pacjenta, istnieje oczywiście możliwość przewozu wraz z Nim członka rodziny lub jego opiekuna.

Nasze ambulanse posiadają rampy wprowadzające fotel z pacjentem do karetki, co niewątpliwie poprawia wygodę i bez wątpienia bezpieczeństwo pacjenta.

Transport chorych

Dla kogo transport medyczny?

Transport ten oferujemy pacjentom w celu przewiezienia do jednostki służby zdrowia lub w inne wskazane przez pacjenta miejsce, wtedy, gdy jego stan zdrowia wymaga monitorowania oraz opieki medycznej ratownika, pielęgniarki lub lekarza.

Oczywiście karetką są w pełni wyposażoną w sprzęt i leki do ratowania życia (m.in. respirator, defibrylator, instalację tlenową).

Wykwalifikowany personel medyczny w profesjonalny sposób zaopiekuje się transportowanym pacjentem zapewniając poczucie bezpieczeństwa i opiekę medyczną.

Usługa przewozu dla podstawowej opieki zdrowotnej.

Jesteśmy firmą gotową do podjęcia współpracy z przychodniami podstawowej Opieki Zdrowotnej na realizowanie transportu sanitarnego i medycznego w ramach finansowania przez NFZ.

Dysponujemy trzema ambulansami. Posiadane przez nas samochody medyczne pozwalają realizować to zadanie w komfortowych warunkach dla pacjentów zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej.

Nasze karetki są w pełni wyposażone w sprzęt medyczny, zapewniający bezpieczeństwo pacjentowi, a przede wszystkim zespołowi ratowniczemu pozwalający na odpowiednie działanie w sytuacji zagrożenia zarówno zdrowia, jak i życia pacjenta.

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, ratowników i pielęgniarki. Posiadają oni wszelkie kwalifikacje do realizacji transportu sanitarnego i medycznego.

transport osób chorych

PRZEWÓZ OSÓB CHORYCH OKAZJONALNY

Oferta przewozu osób w pozycji leżącej lub siedzącej na spotkania rodzinne, lub imprezy okolicznościowe wraz z opieką medyczną.

TRANSPORT OKAZJONALNY

Transport sanitarny i medyczny lokalny, krajowy oraz międzynarodowy.

Naszym głównym obszarem, na którym wykonujemy transport medyczny jest województwo śląskie oraz województwa ościenne.

Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy wymagają na przykład transportu dalekiego, w takich sytuacjach, bez problemu, organizujemy transport w dowolne miejsce w kraju.

Przyjmujemy również zlecenia na transport zagraniczny (międzynarodowy) na terenie Europy.  Wymaga to jednak dokładnego zebrania wywiadu chorobowego i niewątpliwie przygotowania pacjenta, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Nasz personel posługuje się językiem angielskim i niemieckim

Przewóz osób chorych wykonujemy przede wszystkim:

– celem przyjęcia do szpitala,

– na konsultacje lekarskie w poradniach specjalistycznych, na badania, czy też na rehabilitację,

– do domu opieki, do hospicjum,

– jako transfer pacjenta na lotnisko,

– inne wybrane miejsca (np. na uroczystości rodzinne) wskazanych przez chorego lub jego rodzinę, na terenie kraju lub Europy.

Koszty transportu sanitarnego i medycznego.

Wysokość kosztów transportu pacjenta, ustalane są indywidualnie.

Cena transportu zależy od długości trasy, potrzeb chorego i rodzaju wymaganych usług, jakie będą wykonywane podczas wykonywannego przewozu.

Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo bez wątpienia, bezpieczny, komfortowy, profesjonalny transport sanitarny i medyczny dla swoich bliskich i podopiecznych.

×