TRANSPORT SANITARNY I MEDYCZNY.

 

Najbliższe miasta, w których świadczymy usługi transportowe:

Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Gliwice, Katowice oraz cały Śląsk, Polska i Europa.

Transport medyczny i sanitarny

Transport sanitarny – dla kogo?

Tego typu transport oferujemy wszystkim osobom, które ze względu na stan zdrowia, wymagają przewozu ambulansem, np. na badania, do miejsca zamieszkania, do domu opieki oraz do innego miejsca wskazanego przez pacjenta lub rodzinę.

Transport sanitarny przeznaczony jest dla pacjentów, którzy nie wymagają natychmiastowego leczenia, ich stan zdrowia jest stabilny jednak uniemożliwiający korzystanie ze środków transportu publicznego.

Usługę transportu sanitarnego wykonujemy komercyjnie w sytuacji, gdy pacjentowi
z różnych powodów, nie przysługuje darmowy transport w ramach finansowania z NFZ.

Mając na uwadze potrzeby pacjenta istnieje możliwość przewozu wraz z Nim członka rodziny lub jego opiekuna

Transport chorych

Nasze ambulanse posiadają rampy wprowadzające fotel z pacjentem do karetki.

Transport medyczny – dla kogo?

Jest to usługa transportu, którą oferujemy pacjentom w celu przewiezienia do jednostki służby zdrowia lub w inne wskazane przez pacjenta miejsce, wtedy, gdy jego stan zdrowia wymaga monitorowania oraz opieki medycznej ratownika, pielęgniarki lub lekarza.

Transport zapewniamy karetką w pełni wyposażoną w sprzęt i leki do ratowania życia (m.in. respirator, defibrylator, instalację tlenową).

Wykwalifikowany personel medyczny w profesjonalny sposób zaopiekuje się transportowanym pacjentem zapewniając poczucie bezpieczeństwa i opiekę  medyczną.

Transport sanitarny dla POZ

Jesteśmy firmą gotową do podjęcia współpracy z przychodniami podstawowej Opieki Zdrowotnej na realizowanie transportu sanitarnego i medycznego w ramach finansowania przez NFZ.

Dysponujemy trzema ambulansami. Posiadane przez nas samochody medyczne pozwalają realizować to zadanie w komfortowych warunkach dla pacjentów zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej.

Nasze karetki są w pełni wyposażone w sprzęt medyczny, zapewniający bezpieczeństwo pacjentowi, a zespołowi ratowniczemu na odpowiednie działanie w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia pacjenta.

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, ratowników i pielęgniarki. Posiadają oni wszelkie kwalifikacje do realizacji transportu sanitarnego i medycznego.

TRANSPORT MEDYCZNY OKAZJONALNY

Oferta przewozu osób w pozycji leżącej lub siedzącej na spotkania rodzinne, lub imprezy okolicznościowe wraz z opieką medyczną.

TRANSPORT OKAZJONALNY

Transport sanitarny i medyczny w całej Europie

Usługi transportu pacjentów wykonujemy głównie na terenie województwa śląskiego i województw ościennych. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów organizujemy transport w dowolne miejsce w kraju. Przyjmujemy również zlecenia na transport zagraniczny na terenie Europy.

Nasz personel posługuje się językiem angielskim i niemieckim

Polecamy transport medyczny i sanitarny:

– osób niepełnosprawnych,

– do i ze szpitala,

– do przychodni na konsultacje lekarskie, na badania, na rehabilitację,

– do domu opieki, do hospicjum,

– na lotnisko,

– do innych miejsc (np. na uroczystości rodzinne) wskazanych przez chorego lub jego rodzinę, na terenie kraju lub Europy.

TRANSPORT MEDYCZNY COVID-19

Wykonujemy transport medyczny osób z objawami Covid-19 wraz z podażą tlenu podczas duszności.

Transport COVID-19

Transport Covidowy.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, w naszej ofercie znajduje się również transport pacjenta zakażonego wirusem SARS-Cov-2.

Dezynfekcję pojazdów po zrealizowanym transporcie wykonujemy posiadanymi przez naszą firmę urządzeń do zamgławianie środkami biobójczymi oraz ozonowania wszystkich elementów znajdujących się w ambulansie.

Warto zauważyć, że tego typu zabiegi zapewniają bezpieczeństwo higieniczne pracownikom, ale przede wszystkim klientom i pacjentom korzystającym z naszych usług

Koszty transportu sanitarnego i medycznego.

Wysokość kosztów transportu pacjenta ustalane są indywidualnie.

Cena transportu zależy od długości trasy, potrzeb chorego i rodzaju wymaganych usług.

Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo bez wątpienia, bezpieczny, komfortowy, profesjonalny transport sanitarny i medyczny dla swoich bliskich i podopiecznych.

×