TRANSPORT MEDYCZNY I SANITARNY

Wykonujemy transport w pozycji siedzącej, jak i leżącej na terenie Śląska, Polski i Unii Europejskiej.

Transport medyczny i sanitarny

Transport medyczny i sanitarny to jeszcze jedna oferta naszej firmy LIFE – Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo.

Dysponujemy dwoma komfortowymi ambulansami: Ford Transit oraz Volkswagen T5.

Ze względu na możliwość przewożenia pacjentów w różnych stanach klinicznych, ważnym aspektem jest fakt, że nasze karetki są w pełni wyposażone w sprzęt medyczny pozwalający na ciągłe monitorowanie zdrowia pacjentów.  Należą do nich  m.in. respirator, kardiomonitor, ssak medyczny, tlen.

Nasze ambulanse posiadają system amortyzacji, który z pewnością zwiększa komfort podróży oraz zmniejsza ewentualne dolegliwości bólowe pacjenta. Transport może się odbywać w pozycji leżącej lub siedzącej.

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, posiadających wszelkie kwalifikacje do prowadzenia tego typu pojazdów. Podczas transportu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną opiekę zdrowotną ratownika, pielęgniarki, a także lekarza.

TRANSPORT MEDYCZNY OKAZJONALNY

Oferta przewozu osób w pozycji leżącej lub siedzącej na spotkania rodzinne, lub imprezy okolicznościowe wraz z opieką medyczną.

TRANSPORT OKAZJONALNY

Mając na uwadze potrzeby pacjenta istnieje możliwość przewozu wraz z Nim członka rodziny lub jego opiekuna.

Usługi swoje wykonujemy na terenie kraju. Przyjmujemy również zlecenia na transport zagraniczny na terenie Europy. Nasz personel posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Polecamy transport medyczny i sanitarny:

– pacjenta do i ze szpitala,

– do przychodni na konsultacje lekarskie, na badania, na rehabilitację,

– do domu opieki, do hospicjum,

– na lotnisko,

– osób niepełnosprawnych,

– do różnych miejsc (np. na uroczystości rodzinne) wskazanych przez chorego lub jego rodzinę, na terenie kraju lub Europy.

TRANSPORT MEDYCZNY COVID-19

Wykonujemy transport medyczny osób z objawami Covid-19 wraz z podażą tlenu podczas duszności.

Transport COVID-19

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, w naszej ofercie znajduje się również transport pacjenta zakażonego wirusem SARS-Cov-2. Posiadamy urządzenia do skutecznej dezynfekcji pojazdów poprzez zamgławianie środkami biobójczymi oraz ozonowanie wszystkich elementów znajdujących się w ambulansie. Warto zauważyć, że tego typu zabiegi zapewniają bezpieczeństwo higieniczne pracownikom, ale przede wszystkim klientom i pacjentom korzystającym z naszych usług.

Koszty transportu sanitarnego i medycznego ustalane są indywidualnie.

Cena transportu zależy od długości trasy, potrzeb chorego i rodzaju wymaganych usług.

Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo bez wątpienia, bezpieczny, komfortowy, profesjonalny transport sanitarny i medyczny dla swoich bliskich i podopiecznych.

×