ZEGAREK SOS DLA SENIORA

W sytuacji niebezpiecznej jedno naciśnięcie guzika, powoduje połączenie telefoniczne z najbliższymi osobami.

zegarek sos

Dlaczego zegarek SOS.

Żyjemy w kulturze i tradycji, która wykształciła w nas potrzebę zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa osobom starszym.

Czasami zdarza się tak, że opiekując się najbliższymi, nie jesteśmy w stanie zapewnić im swojej obecności i stałego nadzoru przez
24 godziny na dobę. Dlatego szukamy nowych rozwiązań, które mogą nam w tym pomóc. Nie jest to łatwe, a często bardzo kosztowne.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, godny uwagi jest oferowany przez nasza firmę  Life System – Zegarek SOS dla Seniora – lekkie i wodoodporne urządzenie zakładane na nadgarstek.  

Jak działa zegarek SOS.

Czerwony przycisk zegarka pozwoli na natychmiastowy kontakt z Tobą, jeżeli bliska Ci osoba źle się poczuje lub będzie potrzebowała pomocy w innej, trudnej dla niej sytuacji.


W zegarku zakodowane zostaną jeszcze 4 kolejne numery, które automatycznie będą zawiadamiane, jeżeli nie będzie odbioru informacji przez poprzedni numer. Osoba, która odbierze wiadomość może szybko i odpowiednio zareagować, udzielić pomocy lub wezwać profesjonalne służby.

Dlaczego nasza firma.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo osób starszych jednym z tych kontaktów jest numer naszego „pogotowia dla Seniora”, które po otrzymaniu wiadomości niezwłocznie przybywa na miejsce i udziela odpowiedniej pomocy.

Istotne jest to, że posiadając to urządzenie, starsza osoba nie zostanie pozostawiona sama sobie w kryzysowej sytuacji. Daje to gwarancję spokoju, bezpieczeństwa i komfortu psychicznego naszym bliskim. Nie muszą się już bać, że gdy w pobliżu nikogo z bliskich nie będzie, zostaną bez pomocy. Jeżeli będą mieli przy sobie zegarek SOS, mogą mieć pewność, że zawsze jest Ktoś, kto czuwa nad ich bezpieczeństwem.

Dodatkowe zalety naszego abonamentu.

W ramach zakupionego abonamentu zapewniamy jeden raz w miesiącu pielęgniarską wizytę kontrolną u Seniora. W czasie wizyty przeprowadzona zostanie rozmowa dotycząca stanu zdrowia, dokonamy pomiaru podstawowych parametrów życiowych (pomiar ciśnienia tętniczego, tętna, poziomu glikemii itp.).

W miarę możliwości odpowiemy na pytania dotyczące dbałości o zdrowie oraz w razie potrzeby udzielimy porady i pomocy w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

Reasumując, zachęcamy do współpracy, zapewniamy jednocześnie instalację techniczną, rozruch i serwisowanie urządzenia oraz wszelką pomoc w opiece i czuwaniu nad bezpieczeństwem zdrowotnym Seniorów.

Zespół nasz składa się z ratowników medycznych oraz pielęgniarek z doświadczeniem zawodowym.

×