Szkolenia z pierwszej pomocy na piknikach i festynach rodzinnych

Jeśli organizujecie Państwo pikniki i festyny rodzinne, to mamy specjalnie dla Państwa skierowaną ofertę.

Pod otwartym, przestronnym i chroniącym od słońca namiotem organizujemy dla gości profesjonalny punkt szkoleniowy, w którym przeprowadzamy warsztaty i pogadanki z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenia prowadzą ratownicy medyczni z dużym doświadczeniem zawodowym oraz wieloletnim stażem, w zespołach ratownictwa medycznego.

Tematyka szkoleń jest bardzo szeroka. Uczymy podstawowych zabiegów resuscytacyjnych u niemowląt, dzieci oraz u osób dorosłych.

Posiadamy niezbędne fantomy do nauki resuscytacji krążeniowo- oddechowej, a dodatkowo używamy innych specjalistycznych sprzętów medycznych, na co dzień wykorzystywanych w pogotowiu ratunkowym. Dzięki temu nasza oferta jest bogata i ciekawa.

Oprócz szkoleń Państwa goście będą mieli możliwość w naszym punkcie zbadać ciśnienie tętnicze oraz poziom cukru we krwi.

Dodatkowo nasz punkt szkoleniowy spełnia również funkcję punktu medycznego, w którym w nagłych przypadkach udzielamy fachowej pierwszej pomocy.

Oprócz edukowania jednocześnie zabezpieczamy medycznie imprezy.

Pierwsza pomoc zaawansowana

Szkolenia z zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych zarówno z tych przyczyn urazowych, jak i tych wewnętrznych.

Szkolenia są kierowane do osób związanych z medycyną oraz osób, które w swoim zawodzie lub z pasji chcą zdobyć szerszą wiedzę ratowniczą.

Podczas szkoleń korzystamy ze specjalistycznego sprzętu medycznego używanego w ambulansach ratownictwa medycznego.

Specjalistyczny fantom z możliwością wykonania wielu procedur medycznych w tym defibrylacji powoduje, że nauka jest zapamiętana na długi czas.

Kontakt 

Email

biuro@life-ratownictwo.pl

Telefon

+48 602 622 840

 Aby wysłać wiadomość, prosimy wypełnić formularz

Call Now Button