USŁUGI PIELĘGNIARSKIE RACIBÓRZ

Zabiegi pielęgniarskie i opiekuńcze z dojazdem domu pacjenta.

Usługi ielęgniarskie

Zabiegi pielęgniarskie proponowane Państwu przez Life-Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to między innymi: podłączanie kroplówki, zastrzyki, cewnikowanie, opatrunki, pobieranie krwi i wiele innych zabiegów specjalistycznych.

Do oferty naszej dołączmy również usługi higieniczne i opiekuńcze mające na celu przede wszystkim poprawę samopoczucia pacjenta i komfortu psychicznego. W związku z tym wykonujemy toaletę częściową lub całego ciała wraz z myciem głowy.

W zależności od stanu pacjenta zabiegi pielęgniarskie wykonujemy przy łóżku lub w łazience. Zapobiegamy jednocześnie powstawaniu odleżyn oraz uczymy rodzinę jak układać chorego w odpowiednich pozycjach i używać sprzętu przeciwodleżynowego, jakim są krążki, poduszki i materace.

Ważnym aspektem dbania o chorego jest zachęcanie do aktywności fizycznej, w miarę jego możliwości. Odpowiednie podejście naszego personalu ma na celu wsparcie psychologiczne pacjenta, rodziny i opiekunów. Jest to niewątpliwie ważny element opieki nad osobą chorą.

Opiekę pielęgniarską sprawujemy w domu pacjenta lub w innym, wskazanym miejscu, we wszystkie dni tygodnia oraz weekendy i święta.

Rejon świadczenia usług pielęgniarskich i opiekuńczych to przede wszystkim Racibórz i okoliczne miejscowości.

Swoją pomoc oferujemy przede wszystkim osobom chorym, ale również wszystkim członkom rodziny.

KONSULTACJE PIELĘGNIARSKIE

Masz pytania związane z opieką pielęgniarską nad bliską osobą? Zadzwoń!!! Świadczymy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze.

Konsultacje pielęgniarskie

Uczymy jak organizować opiekę w środowisku domowym, aby nie była ona obciążeniem i źródłem obaw, że można zaszkodzić osobie uzależnionej od zaangażowania i umiejętności rodziny.

Służymy pomocą w dotarciu do najlepszych specjalistów medycznych.

Oferujemy naszym klientom transport w celu realizacji wizyty lekarskiej, rehabilitacyjnej czy diagnostycznej.
Dysponujemy sprzętem medycznym pozwalającym wykonywać wszystkie zabiegi pielęgniarskie w domu pacjenta. Pomagamy również w zakupie lub wypożyczeniu specjalistycznego sprzętu niezbędnego do opieki, lub rehabilitacji pacjenta.

Nasza kadra to doświadczone, dobrze wyszkolone pielęgniarki i pielęgniarze, wykorzystujące swoją wiedzę i umiejętności w celu jak najlepszej organizacji procesu pielęgniarskiego i opieki nad pacjentem.

×