Galeria

Szkolenie dla Cargill Poland Sp. z o.o.

Tym razem udzielania pierwszej pomocy uczyli się pracownicy firmy Cargill Poland Sp. z o.o. na co dzień jeżdżący samochodami służbowymi. Szkolenie odbyło się w miejscowości Czapelki oraz Osnowa w województwie kujawsko-pomorskim. Serdecznie pozdrawiamy.

 

Impreza integracyjna – wypadek komunikacyjny.

Impreza integracyjna – organizacja Events Drzewo Życia, wykonanie stacji Life – ratownictwo medyczne.Symulacja wypadku komunikacyjnego. Poszkodowana jedna osoba, widoczne złamanie otwarte przedramienia oraz rana cięta łuku brwiowego. Krótkie szkolenie, a następnie przeprowadzenie akcji ratunkowej przez uczestników eventu. Było dobrze 🙂

Szkolenie z pierwszej pomocy w Eko-Okna S.A

W maju 2017 r. przeprowadziliśmy cykl szkoleń z udzielania pierwszej pomocy w zakładzie produkującym stolarkę okienną Eko-Okna S.A.. Przeszkoliliśmy ponad 100 osób, czym mamy nadzieję, spowodowaliśmy wzrost bezpieczeństwa w zakładzie. Firma Eko-Okna posiada na swoim wyposażeniu, automatyczny defibrylator zewnętrzny, który umieszczony jest w stróżówce bramy wjazdowej nr 4. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty.

 

Zabezpieczenie pikniku rodzinnego.

Dnia o9.06.2017r. zabezpieczyliśmy pod względem medycznym piknik rodzinny organizowany przez firmę Event Drzewo Życia. Piknik odbył się w przepięknej leśnej scenerii w Ośrodku Rekreacji i Wypoczynku „Leśna Polana”. Oprócz zabezpieczenia zorganizowaliśmy również punkt szkoleniowy, gdzie nauczyliśmy całe rodziny udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla Zespółu Szkolno-Przedszkolnego w Krowiarkach

W dniu wczorajszym odwiedziliśmy i przeszkoliliśmy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krowiarkach. Bardzo pozytywna kadra, było mi niezmiernie miło. W szkoleniu między innymi udział wzięli: Mirosław Otręba, Teresa Koloch. Pozdrawiam serdecznie.

Pierwsza pomoc dla BHP AG

To już drugie szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, dla klientów Biura Rachunkowego i Usług BHP (www.biuro.gawron.net.pl) Pani Anna Wyrobek-Gawron
Szkolenie odbyło się w Restauracja POKUSA w Rybniku. Frekwencja dopisała, przeszkolonych zostało ponad 30 osób. Serdecznie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty szkoleniowej.

Zaawansowane szkolenie dla Gminnego Zespołu Lecznictwa Otwartego w Kietrzu

Szkolenie z zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych dla Gminnego Zespołu Lecznictwa Otwartego w Kietrzu www.gzlokietrz.pl. W trakcie szkolenia zostało omówione i przećwiczone postępowanie podczas zatrzymania krążenia według algorytmu Europejska Rada Resuscytacji. Ćwiczenia wykonywaliśmy na zaawansowanym fantomie, z możliwością udrażniania dróg oddechowych metodami przyrządowymi, zakładaniem dostępu do naczyniowego oraz defibrylacji. Pozdrawiam

Pierwsza pomoc w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu.

Szkolenie dla kursantów Ośrodka Szkolenia Jastrząb, które odbyło się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu. Tłumaczenie na język migowy prowadziła Pani Monika Folwarczny, właściciel firmy Jastrząb, instruktor prawa jazdy oraz tłumacz języka migowego. Pozdrawiam.

Pierwsza pomoc w Credit Agricole Bank Polska

Prowadząc szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, prawie zawsze spotykam się z zainteresowaniem. Jednak co jakiś czas trafia się grupa, która jest wyjątkowa. Grupa taka charakteryzuje się dużą wiedzą, jest dociekliwa, zadając dużą ilość pytań. Prowadzenie szkolenia dla takiej grupy jest naprawdę wielką przyjemnością. W ostatnich dniach miałem przyjemność szkolenia takiej grupy, byli to pracownicy Credit Agricole Bank Polska Dziękuję Wam za wysłuchanie i dużą ilość uśmiechu. . Ależ się nagadałem. Dziękuję również Patrycji za zorganizowanie szkolenia, to już drugi rok naszej współpracy. Pozdrawiam .

 

Pierwsza pomoc dla KSM Polska Sp. z. o. o.

Szkolenie dla firmy KSM Polska Sp. z. o. o. odbyło się w dość przemysłowych warunkach, a mianowicie na terenie zakładu Henkel. Bardzo pozytywna atmosfera w pięknej, jasnej sali konferencyjnej. Pozdrawiam i dziękuję za poczęstunek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress